چاپ لوح تقدیر

لوح تقدیر از دیرباز ابزاری مناسب برای قدردانی و سپاس از افراد و شخصیت هایی بوده که نقش ارزنده ای  در پیشبرد اهداف یک شرکت داشته اند..افرادی که در زمینه های علمی،ورزشی،هنری،مدیریتی و سایر زمینه ها نقشی مثبت و موثر ایفا می کنند با دریافت لوح تقدیر مورد تشویق و تمجید قرار می گیرند و افتخار آفرینی آنها بویسیله اهدای لوح تقدیر مورد قدردانی قرار می گیرد.

 

انواع لوح تقدیر گالینگر لیناس

 

لوح تقدیر 2لت و 3لت

طراحی آرم ، ساخت کلیشه و حک  بر روی آرم 3مرحله اصلی چاپ بر روی لوح تقدیر می باشد که فروشگاه تحریر پرداز در کوتاه ترین زمان ممکن (بین 2الی 3روز) به مشتریان ارایه خدمات می دهد.

 

هزینه چاپ بر روی لوح تقدیر

نحوه محاسبه هزینه چاپ بر روی لوح تقدیر به عواملی از جمله ابعاد کلیشه ،نوع چاپ و چاپ یک رو یا دورو دارد .

 

چاپ طلاکوب

اگر به سالنامه ها و دفاتر تلفن دقت کرده باشید ، حتما نوشته های تبلیغاتی که با رنگی براق و اندکی فرورفتگی چاپ شده اند به چشمتان خورده است . این چاپ را طلاکوب می نامند که بوسیله کلیشه هایی به ضخامت یک و نیم میلیمتر و سه میلیمتر بصورت داغی توسط دستگاه های خودکار یا دستی در رنگهای طلایی و نقره ای بر روی سطوح مورد نظر چاپ می شوند.

 

در مرحله اول طرح پیشنهادی از طریق تلگرام دریافت می شود و توسط طراح جهت ساخت کلیشه آماده میشود وطرح جهت تایید برای مشتری ارسال می گردد که هزینه طراحی کلیشه مبلغ 250/000 ریال می باشد. سپس کلیشه در ابعادی که مشتری اعلام کند ساخته میشود و قیمت کلیشه بستگی به ابعاد آن دارد. به عنوان مثال هزینه ساخت کلیشه با ابعاد 9*9  مبلغ 450/000ریال می باشد. لازم به ذکر است که هزینه طراحی و ساخت کلیشه فقط یکبار از مشتری دریافت می گردد و پس از پایان کار کلیشه مخصوص چاپ طلاکوب به مشتری تحویل می گردد تا در دفعات بعدی بتوانند از آن استفاده نمایند.

پس از ساخت کلیشه نوبت به انتخاب رنگ لوح تقدیر می رسد . لوح تقدیر لیناس2لت و3لت در 3رنگ زرشکی ،سورمه ای و سبز 60/000ریال عرضه می گردد.

 

پس از انتخاب رنگ لوح تقدیر نوبت به حک آرم می رسد . آرم در محلی که مشتری اعلام نماید حک می گردد که هزینه حک آرم مبلغ 4/000 ریال در چاپ یک رو و مبلغ 7/000 ریال در چاپ 2رو بابت هر عدد لوح محاسبه می شود و در پایان ، آرم به صورت نقره کوب یا طلاکوب بنا بر نظر مشتری حک میشود .لازم به ذکر است این مبلغ برای چاپ کلیشه با ابعاد 9*9 می باشد و در صورت کوچکتر بودن یا بزرگتر بودن کلیشه مبلغ به تناسب ابعاد تغییر می کند.