تحریرپرداز توزیع کننده کاربردی ترین ملزومات اداری

فروشگاه اینترنتی تحریر پرداز با هدف تامین بخش عمده ای از نیاز دفاتر ، ادارات ، موسسات ،مدارس و شرکتها در سال 1386 راه اندازی گردید و فروش لوازم التحریر با کیفیت داخلی و همچنین کالاهای مرغوب وارداتی را سرلوحه کار خود قرارداد.

این فروشگاه بطور تخصصی ملزومات اداری ،بایگانی و حسابداری را با ارزان ترین قیمیت به مشتریان عرضه می نماید.

نحوه قیمت گذاری در تحریرپرداز

قیمت تمامی کالاها در وب سایت تحریرپرداز ثبت گردیده است وبطور پیوسته بروزرسانی می گردد و مشتریان می توانند با مقایسه قیمت کالاها در سطح شهر و سایر وب سایت ها از مناسب بودن قیمت ها در تحریرپرداز اطمینان حاصل نمایند.

پایه و اساس فروش کالا در تحریرپرداز فروش کالا به مشتریان زیاد با سود پایین می باشد . از همین رو قیمت خرده فروشی کالا در تحریر پرداز با قیمت عمده فروشی همان کالا در بازار و سطح شهر برابر است.

چه کالاهایی در تحریر پرداز به فروش می رسند

در تحریرپرداز صرفا ملزومات اداری ،بایگانی و حسابداری بطور تخصصی عرضه می گردد و تخصصی بودن این فروشگاه موجب می شود تا مشتریان بتوانند به سرعت کالای مورد نظر خود را از میان پرکاربردترین کالاهای اداری موجود در بازار که بطور دقیق در این وب سایت طبقه بندی گردیده است انتخاب نمایند.

امنیت اطلاعات کاربران در تحریرپرداز

تحریرپرداز تمامی مجوزهای لازم جهت فروش آنلاین کالا از جمله اینماد را از وزارت صنعت ،معدن و تجارت  و همچنین جواز کسب از اتحادیه نوشت افزار و لوازم مهندسی دریافت نموده است و اطلاعات کاربری و مشخصات حساب بانکی تمامی مشتریان توسط بانک صادرات ایران و شرکت سامان کیش تضمین گردیده است.

ویژگی های کلی خرید آنلاین کالا از تحریرپرداز

خرید آنلاین کالا نه تنها موجب صرفه جویی در وقت و زمان مشتریان می گردد بلکه موجب میگردد تا مشتریان بتوانند به سرعت از قیمت تمامی کالاها مطلع گردند و با کمترین هزینه کالای مورد نظر خود را تهیه نمایند و برخلاف فروشگاه های سنتی مشتریان می توانند هر روز هفته بطور 24 ساعته نسبت به جستجو و ثبت سفارش کالاهای مورد نظر خود اقدام نمایند.