چاپ پوشه دکمه دار

 

پوشه دکمه دار با توجه به سبک بودن ، ارزان بودن و محفوظ نگه داشتن اسناد ابزاری پرطرفدار و محبوب به حساب می آید.

جنس پوشه های دکمه دار ازطلق  پی وی سی می باشد که این جنس موجب می شود پوشه پاره نشود و ضد آب باشد. پوشه پلاستیکی  در ابعاد A5-A4 و چک سایز(بلیطی)  در رنگبندی متنوع تولید می شود.  تفاوت اصلی پوشه دکمه دار های موجود در بازار ضخامت طلق و همچنین کیفیت دکمه به کار برده شده در آن است.

پوشه دکمه دار ابزاری مناسب برای تبلیغات به حساب می آید.شرکت های دولتی و خصوصی،بانکها،بیمارستان ها ،مدارس،صاحبین مشاغل و..... اقدام به چاپ آرم و لوگوی خود بر روی پوشه دکمه دار نموده و با اهدای آن به مشتریان و مراجعین خود برند خود را معرفی می کنند.

دو نوع چاپ بر روی این پوشه ها امکان پذیر است  که به چاپ طلاکوب و چاپ تامپو معروف هستند .چاپ طلاکوب بوسیله کلیشه و نوارهای مختلف رنگی طلا صورت می پذیرد و چاپ تامپو بوسیله مرکب انجام می شود.

پوشه دکمه دار های با کیفیت موجود در بازار ایران خوشبختانه از برندهای خوشنام ایرانی هستند  که به ترتیب کیفیت و قیمت عبارتند از : پاپکو – پیلاوران – سهند-مارال . البته پوشه های دکمه دار چینی هم در بازار ایران به وفور وجود دارد که به دلیل ضخامت بسیار پایین طلق و جنس نامرغوب دکمه آن ، توصیه نمی شود.

 

طراحی آرم ، ساخت کلیشه و حک  بر روی پوشه دکمه دار 3مرحله اصلی چاپ بر روی پوشه دکمه دار می باشد که فروشگاه تحریر پرداز در کوتاه ترین زمان ممکن (بین 2الی 3روز) به مشتریان ارایه خدمات می دهد.

 

هزینه چاپ بر روی پوشه دکمه دار

نحوه محاسبه هزینه چاپ بر روی پوشه دکمه دار به عواملی از جمله جنس پوشه مورد نظر ، ابعاد کلیشه ،نوع چاپ و چاپ یک رو یا دورو دارد .

 

چاپ طلاکوب

اگر به سالنامه ها و دفاتر تلفن دقت کرده باشید ، حتما نوشته های تبلیغاتی که با رنگی براق و اندکی فرورفتگی چاپ شده اند به چشمتان خورده است . این چاپ را طلاکوب می نامند که بوسیله کلیشه هایی به ضخامت یک و نیم میلیمتر و سه میلیمتر بصورت داغی توسط دستگاه های خودکار یا دستی در رنگهای طلایی و نقره ای بر روی سطوح مورد نظر چاپ می شوند.

در مرحله اول طرح پیشنهادی از طریق تلگرام دریافت می شود و توسط طراح جهت ساخت کلیشه آماده میشود وطرح جهت تایید برای مشتری ارسال می گردد که هزینه طراحی کلیشه مبلغ 450/000 ریال می باشد. سپس کلیشه در ابعادی که مشتری اعلام کند ساخته میشود و قیمت کلیشه بستگی به ابعاد آن دارد. به عنوان مثال هزینه ساخت کلیشه با ابعاد 10*10  مبلغ 1/700/000ریال می باشد. لازم به ذکر است که هزینه طراحی و ساخت کلیشه فقط یکبار از مشتری دریافت می گردد و پس از پایان کار کلیشه مخصوص چاپ طلاکوب به مشتری تحویل می گردد تا در دفعات بعدی بتوانند از آن استفاده نمایند.

پس از ساخت کلیشه نوبت به انتخاب پوشه می رسد که از میان طیف وسیع پوشه های موجود در بازار محصولات پاپکو ، پیلاوران و سهند دارای کیفیت مطلوبی هستند.

 

 

 

عنوان

حداقل تعداد  چاپ

قیمت واحد(ریال)

قیمت کل(ریال)

 پاکت دکمه دار پاپکو

1000عدد

28/000

28/000/000

 پاکت دکمه دار پیلاوران

1000عدد

26/000

26/000/000

 پاکت دکمه دار سهند

1000عدد

26/000

26/000/000

پاکت دکمه دار مهر 1000عدد 15/000 15/000/000

 

 

 

 

پس از انتخاب رنگ پوشه نوبت به حک آرم می رسد . آرم در محلی که مشتری اعلام نماید حک می گردد که هزینه حک آرم مبلغ 3/000 ریال در چاپ یک رو و مبلغ 5/000 ریال در چاپ 2رو بابت هر پوشه  محاسبه می شود و در پایان ، آرم به صورت نقره کوب یا طلاکوب بنا بر نظر مشتری حک میشود .لازم به ذکر است این مبلغ برای چاپ کلیشه با ابعاد 10*10 می باشد و در صورت کوچکتر بودن یا بزرگتر بودن کلیشه مبلغ به تناسب ابعاد تغییر می کند.

 

چاپ تامپو

این نوع چاپ به دلیل قیمت پایین دستگاههای نیمه اتوماتیکی که دارد در تیراژهای کم برای بسیاری از کارهای چاپی ازجمله چاپ بر روی پاکت دکمه دار ،ظروف پلاستیکی،خودکار،سی دی و .... با قیمتی نسبتا ارزان انجام می شود.چاپ تامپو بسیار شبیه به مهرهای لاستیکی است با این تفاوت که مهرهای لاستیکی دارای برجستگی هستند ولی در این نوع چاپ لاستیک سیلیکونی برجستگی ندارد.

چاپ تامپو به رنگ مشکی در ابعاد مورد نظر سفارش دهنده بر روی پاکت دکمه دار چاپ می گردد . هزینه طراحی و ساخت کلیشه در این نوع چاپ به مانند چاپ طلاکوب می باشد  و هزینه حک آرم یکرو در این نوع چاپ مبلغ 2/100ریال و هزینه حک آرم دورو مبلغ 3/900 ریال بابت  هر پوشه می باشد.